Vitamin LGS’nin basılı içerikleri nelerdir?

Homer

Yönetici
Vitamin LGS’nin basılı içerikleri nelerdir?

Vitamin LGS’de standart soru bankalarından farklı olarak yönlendirici 14 Adım Kartı bulunur. Matematik, Fen Bilimleri ve Türkçe dersleri için hazırlanan Adım Kartları, kişiye özel yönlendirmeler yaparak öğrencinin konuları adım adım tamamlamasını sağlar.

Vitamin LGS’de öğrencilerin sorumlu olduğu 6 derse ait toplam 6 Soru Bankası bulunmaktadır. Her bir kitapta yaklaşık 500 soru yer alır. Soru Bankaları, öğrencinin LGS’de karşılaşayacağı farklı tipte soruların tamamını içerir. Bu kitaplarda yer alan testler Vitamin LGS ile uyumludur.

Matematik, Fen Bilimleri, Türkçe ve T.C İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük derslerinden olmak üzere toplam 4 Ders Denemesi kitabı bulunmaktadır. Bu kitaplarda Matematik, Fen Bilimleri ve Türkçe derslerinin her birinde 12 Ders Denemesi yer alırken T.C İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinde 20 Ders Denemesi vardır. Her bir dersteki son 6 Ders Denemesi tüm senenin konularını içerir.

Kamp Kitapları, Yarıyıl Kampı ve Yıl Sonu Kampı olmak üzere iki kitaptan oluşmaktadır. Kamp Kitapları, öğrencinin belirlenen kamp gününe kadar işlenmiş tüm konularda genel tekrar yapmasını amaçlar.

Ayrıca basılı kaynaklar içerisinde ek olarak 3 tam kapsamlı Deneme Sınavı daha yer alır. Bu sınavlar, öğrencinin gerçek sınav deneyimi yaşamasını ve sınav öncesinde eksiklerini görmesini sağlar.

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.