Vitamin LGS Öğretmenleri Ne Kadar Bilgili?

Öğretmenlerin birikimi, anlatımı ve sunulan içerik güvenilir mi?

Vitamin LGS, alanında uzman eğitimcilerden oluşan kadrosuyla Sebit tarafından en yenilikçi eğitim yaklașımları analiz edilerek hazırlanmıştır. Bununla birlikte, öğretmenlerimizin Türkiye’nin lider eğitim şirketi Sebit bünyesinde çalışmaları da yeterince önemli bir referanstır.

Veliler neden Vitamin LGS’yi seçer?

Vitamin LGS, öğrenciyi LGS’ye sağlam bir temelle hazırlarken velinin de çocuğunun LGS hazırlık sürecini en ince ayrıntısına kadar takip etmesine ve desteklemesine imkân sağlar. Veli, web ve mobil arayüzlerden ayrıntılı raporlarla çocuğunun durumunu ve performansını kesintisiz takip edebilir. Ayrıca Vitamin LGS tarafından gönderilen bildirimleri cep telefonundan hızlı bir şekilde inceleyerek süreçten haberdar olur.

Vitamin LGS, MEB öğretim programıyla yüzde yüz uyumludur. Vitamin LGS; binlerce beceri temelli yeni nesil soru ve çözüm videosu, adım adım ilerlemeyi sağlayan kişiye özel akıllı çalışma programı, eksikleri tamamlamaya yönelik yüzlerce etkileşimli öğretmen konu anlatımı, LGS ile yüksek benzerlikte deneme sınavları, performansı gösteren çalışma ve deneme sınavı raporları, öğrenciyi yönlendiren “Adım Kartları” ve LGS’ye hazırlıkta en çok tercih edilen soru bankalarını tek bir eğitim setinde sunar. Böylece velinin başka bir kaynak arayışına girmesine gerek kalmaz.

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.