Türk Telekom Vitamin LGS Faydaları

Vitamin LGS öğrenciye ne sağlar?

Vitamin LGS’de alanında uzman öğretmenler tarafından hazırlanan etkileşimli konu anlatımları, öğrencinin tıpkı bir öğretmenle ders işliyormuş gibi çalışarak konulardaki eksiklerini tamamlamasını sağlar. Ayrıca Vitamin LGS Deneme Sınavları öğrenciye gerçek sınav deneyimi yaşatır. Sunduğu ayrıntılı raporlarla öğrenci ve velinin kesintisiz performans takibi yapmasına olanak tanır.

Matematik, Fen Bilimleri ve Türkçe dersleri için hazırlanan Adım Kartları, standart soru bankalarından farklı olarak her bir soruda verdiği cevaba göre öğrenciyi yönlendirir ve farklı tasarımıyla öğrencilerin kâğıt üzerinde soru çözme, çizim ve işlem yapma ihtiyacını karşılar. Ayrıca Vitamin LGS veya Vitamin LGS Cep Uygulaması’yla birlikte kullanılan Adım Kartları, kişiye özel yönlendirmeler yaparak öğrencinin konuları adım adım tamamlamasını sağlar.

Vitamin LGS’nin basılı kaynakları sınava hazırlıkta en çok tercih edilen soru bankaları, ders denemeleri, kamp kitapları ve basılı deneme sınavlarından oluşur. Basılı kaynakların tamamı Vitamin LGS’nin akıllı sistemiyle uyumludur. Bu kitaplardaki her bir sorunun Vitamin LGS’ye özel, detaylı anlatımları içeren çözüm videoları sadece Vitamin LGS’de bulunur. Böylece öğrenci sınavda karşısına çıkabilecek tüm soru tiplerine hâkim olur.

Öğrenciyi yalnız bırakmayan ve her adımında ona özel yönlendirmeler sunan bu eğitsel yaklaşım, herhangi bir yönlendirici olmaksızın öğrencinin adım adım hedefine ulaşmasını sağlar.

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.