Türk Telekom Vitamin LGS Kaç TL?

Vitamin LGS​

Ortaokulda güçlü bir temel ve merkezi sınavlarda yüksek başarı için aradığınız eğitim çözümleri Vitamin’de!
Vitamin LGS, öğrenciye sınavda çıkacak soruları çözebilmesi için gereken üst düzey becerileri kazandıran LGS hazırlık sistemidir.

Vitamin LGS; binlerce beceri temelli yeni nesil soru ve çözüm videosu, adım adım ilerlemeyi sağlayan kişiye özel akıllı çalışma programı, eksikleri tamamlamaya yönelik yüzlerce etkileşimli öğretmen konu anlatımı, LGS ile yüksek benzerlikte deneme sınavları, performansı gösteren çalışma ve deneme sınavı raporları, öğrenciyi yönlendiren “Adım Kartları” ve LGS’ye hazırlıkta en çok tercih edilen soru bankalarını tek bir eğitim setinde sunar.

Vitamin LGS öğrenciyi sınava eksiksiz hazırlar, hedefine ulaştırır.

Vitamin LGS’nin diğer sınava hazırlık ürünlerinden en önemli farkı, akıllı sistemiyle öğrencinin çözdüğü sorulara göre zorluk yaşadığı becerileri tespit edip o becerileri geliştirmeye yönelik yeni sorular ve konu anlatımlarıyla öğrencinin eksiklerini tamamlamasını sağlamasıdır.

Ayrıca basılı olarak sunulan kaynakların tamamı Vitamin LGS’nin akıllı sistemiyle uyumludur. Vitamin LGS öğrencinin hem dijitalde hem de basılı kaynaklarda çözdüğü sorularla ilgili detaylı raporlar sunar. Öğrenci, bu raporlar sayesinde hedefine ne kadar yaklaştığını görerek ilerler.

Vitamin LGS 12 aylık ücreti 3499 TL'dir.

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.