Muud Nedir? Muud Premium Kaç TL? Türk Telekom Muud

Homer

Yönetici

Muud​


Muud'una Göre Özgürce Müzik!
Muud yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı dilediğiniz her an sınırsız dinleyebileceğiniz Türkiye'nin en büyük dijital müzik platformudur.

Muud ile yerli yabancı en yeni ve en popüler şarkıları keşfedebilir, size özel hazırladığımız listeleri, modunuza göre ve en sevdiğiniz sanatçıların radyolarını seçip doya doya dinleyebilir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Kişisel müziklerinize kolayca erişebilir ve en favori şarkılarınız ile kendi listelerinizi oluşturabilirsiniz.

Muud'dan Türk Telekom müşterisi olma şartı aranmaksızın dileyen herkes faydalanabilir. Muud'u kullanabilmek için Tek Şifre üyeliğinizin olması yeterlidir. Türk Telekom mobil, evde internet ya da ev telefonu hat sahibi olmayan müşterilerimiz de misafir kullanıcı olarak Tek Şifre alabilir, Muud'daki milyonlarca yerli ve yabancı şarkıya ulaşabilir.

Muud Premium

Muud Premium üyesi olarak yerli ve yabancı şarkıyı sınırsız dinleyebilir, dilediğiniz şarkıyı çevrimdışına ekleyerek internetiniz olmadığı zamanlarda da müzik keyfini doya doya yaşayabilirsiniz. Üstelik en sevdiğiniz şarkıları HD kalitede dinleme, radyolarda sınırsız şarkı atlama ve aylık dilediğin yerli 250 şarkıyı indirip cep telefonundan, tabletinden ya da bilgisayarından dinleme keyfi de Muud Premium'da!
 

Homer

Yönetici
Muud Premium fiyatları güncellendi. İlk 1 ay ücretsiz. Daha sonra ise ayda 39.99 TL yerine sadece 24.99TL! Hemen “DENE” yaz, 7979'a SMS gönder ya da aşağıdaki ödeme kanallarından birini kullanarak Premium'a geç!
 

Benzer konular

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.
Üst